Marc Inbane

Marc Inbane – Tinted SPF 50 Powder

Dit geavanceerde poeder biedt een ongekend breed spectrum bescherming tegen UVA, UVB en blauw licht, terwijl het tegelijkertijd de huid een natuurlijke teint geeft zonder overmatige glans. De verfijnde minerale formule voelt zijdezacht aan en blendt moeiteloos met je natuurlijke huidskleur voor een egale en verzorgde uitstraling.

Marc Inbane

|

Unisex

|

Ja

|

50

|

Zonder parfum

|

Ja

|

Poeder

|

Dark, Medium

  • Directe optimale bescherming
  • Minerale make-up
  • Geschikt voor de meest gevoelige huid
3-in-1 Mineral SPF Powder: Bescherming, Teint & Fixatie Bescherm je huid het hele jaar door met onze Mineral SPF50 Powder – dé ultieme combinatie van zonbescherming, een teint en setting powder in één. Dit geavanceerde poeder biedt een ongekend breed spectrum bescherming tegen UVA, UVB en blauw licht, terwijl het tegelijkertijd de huid een natuurlijke finish geeft zonder overmatige glans. De verfijnde minerale formule voelt zijdezacht aan en blendt moeiteloos met je natuurlijke huidskleur voor een egale en verzorgde uitstraling. Europa's eerst geproduceerde SPF-poeder Een ware innovatie binnen de Europese zonbeschermingsmarkt. MARC INBANE is de eerste die een getinte SPF-poeder heeft ontwikkeld in Europa. De EU-normen en testen omtrent SPF liggen in Europa het hoogste ter wereld, dus daar zijn we trots op! Het poeder bestaat enkel uit luxe en zorgvuldig geselecteerde ingrediënten van topkwaliteit, voor een natuurlijke finish en frisse uitstraling – zonder concessies!

De voordelen van de Marc Inbane Tinted SPF 50 Powder:

  • Direct optimale bescherming: dankzij de hoogwaardige minerale filters ben je na het aanbrengen meteen beschermd met SPF50 tegen UVA, UVB en blauw licht (bij chemische filters is dit pas na 15 minuten).
  • Teint & Setting Powder: creeëert direct een natuurlijke teint en ook te gebruiken als fixerende touch over make-up.
  • Make-up vriendelijke SPF: breng eenvoudig een nieuwe SPF-beschermlaag aan over make-up met behoud van je look. Ideaal voor het bijwerken van je zonbescherming, de hele dag door.
  • Optisch anti-ageing effect: de exclusieve RonaFlair® LDP-technologie verzacht zichtbaar fijne lijntjes, voor een stralende egale huid.

Stappenplan voor het beste resultaat:

  • Reinig je huid met de Marc Inbane Shower Foam.
  • Gebruik daarna de Black Exfoliator.
  • Gebruik na de black exfoliator een goed voedende bodylotion, bijvoorbeeld de rich silky body butter van Dr. Eckstein.
  • Nadat je de bodybutter hebt gebruiken kun je de Tanning spray of Tanning Mousse gebruiken.
  • Doe dit met de Marc Inbane Glove.
  • Laat de Tanning Spray of Tanning Mousse van Marc Inbane 8 uur drogen, zonder in aanraking te komen met water.
  • Breng de Marc Inbane Tinted SPF 50 Powder aan om jouw huid te beschermen tegen de zon.
  • Herhaal dit ritueel 1 keer per week.

Silica, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Sodium Potassium Aluminum Silicate, CI 77492, CI 77491, CI 77499, CI 77891, Polyglyceryl-2 Tetraisostearate.

We streven naar het publiceren van de meest accurate productinformatie. Raadpleeg altijd de ingrediënten op de productverpakking voor de meest nauwkeurige, up-to-date informatie. Ingrediënten kunnen in de toekomst veranderen.

  1. Verwijder de dop en schuif het transparante beschermhoesje naar beneden.
  2. Draai de onderkant van de flacon onderin één tik naar links om te ontgrendelen.
  3. Houd de brush met de borstelharen naar beneden en tik de brush zachtjes op de hand totdat de poeder zichtbaar wordt op de borstelharen.
  4. Breng royaal aan op het gezicht alvorens blootstelling aan UV-straling.
  5. Draai de onderkant van de flacon weer naar rechts om te vergrendelen, schuif het hoesje omhoog en plaats de dop terug.

Tip: zodra er voldoende poeder in de borstelharen zit, draait je de cartridge naar rechts om overmatig poederverlies te voorkomen.

Bezorginformatie

Gratis verzending vanaf €35. Op werkdagen besteld voor 17:00 uur is dezelfde dag verzonden.

Gratis bezorging vanaf €35
Gratis sample bij je bestelling
Persoonlijk advies online en in de salon

Tip van de specialiste

Breng de poeder meerdere keren per dag aan voor een optimale bescherming van jouw huid!

Anne-Lotte

Gediplomeerd schoonheidsspecialiste

‘’

Beste alternatief

Marc Inbane Black Exfoliating Scrub

Marc Inbane Black Exfoliating Scrub

37,95

0
Bestel nu Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Marc Inbane Exfoliating Mitt

Marc Inbane Exfoliating Mitt

14,95

0
Bestel nu Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina
Marc Inbane Kabuki Brush

Marc Inbane Kabuki Brush

24,95

0
Bestel nu Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

Beoordelingen

0,0 / 5 (0 reviews)
Beoordeling
  • 5 sterren (0)
  • 4 sterren (0)
  • 3 sterren (0)
  • 2 sterren (0)
  • 1 sterren (0)
Review schrijven
Schrijf een review

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Alle reviews

Er zijn nog geen beoordelingen.

Anderen bekeken ook...

Marc Inbane Tinted SPF 50 Powder

Marc Inbane - Tinted SPF 50 Powder

44,95