Marc Inbane Gift Set – Le Jade
Marc Inbane Gift Set - Le Jade bestaat uit:
- 1x Le Teint - luxe hydraterende BB crème (30ml)
- 1x Black Exfoliator - zwarte gezichtsscrub (75ml)
- 1x GRATIS Shower Foam N°09 White Tulip & Sandalwood (150ml)
- 1x GRATIS Sachet La Hydratan - luxe hydraterende dagcrème (3ml)
- 1x GRATIS Kerstkaartje voor een persoonlijke boodschap
- 1x GRATIS Luxe X-mass Pouch
Marc Inbane
|Spray
Op voorraad (1)
Voor 17:00 besteld op werkdagen, vandaag verzonden
Oorspronkelijke prijs was: €93,80.€74,90Huidige prijs is: €74,90.
Marc Inbane Gift Set - Le Jade bestaat uit:
- 1x Le Teint - luxe hydraterende BB crème (30ml)
- 1x Black Exfoliator - zwarte gezichtsscrub (75ml)
- 1x GRATIS Shower Foam N°09 White Tulip & Sandalwood (150ml)
- 1x GRATIS Sachet La Hydratan - luxe hydraterende dagcrème (3ml)
- 1x GRATIS Kerstkaartje voor een persoonlijke boodschap
- 1x GRATIS Luxe X-mass Pouch
Le Teint:
Een luxe getinte dagcrème (BB) met SPF voor een perfect gehydrateerde & zachte huid. Verrijkt met een drievoudige bescherming tegen schadelijke invloeden van buitenaf, zoals droge lucht in de winter:- Geavanceerde UV-bescherming (SPF10) voor anti-aging; het gebruik van een SPF wordt het hele jaar door aanbevolen, zelfs tijdens de koude maanden
- Een hoogwaardig vitaminecomplex; voor een ultra-hydraterend & voedend resultaat
- Natuurlijk zoethoutwortelextract is toegevoegd vanwege zijn verzachtende, kalmerende eigenschappen en is ook rijk aan antioxidanten
Black Exfoliator:
Scrubben voor het tannen verwijdert onzuiverheden & neutraliseert de huid wat leidt tot een egaler resultaat en een langer behoud van je teint. Tip: laat de scrub 10 min zitten als reinigend masker.Shower Foam No. 9:
Laat je verleiden door de rijke aroma's van Witte Tulp, Sandelhout & een vleugje Amber voor een ultiem wellness-moment tijdens het douchen. Een ultra hydraterende mousse voor een zeer aangename en zachte reiniging. De doucheschuim is vrij van parabenen en siliconen, waardoor ook de gevoelige huid deze geursensatie kan ervaren.Le Hydratan:
Een luxe vochtregulerende dagcrème met SPF voor een perfect gehydrateerde & zachte huid. De transparante variant van Le Teint.Geen informatie beschikbaar.
Geen informatie beschikbaar.
Bezorginformatie
Gratis verzending vanaf €35. Op werkdagen besteld voor 17:00 uur is dezelfde dag verzonden.
Beoordelingen
(0 reviews)
Beoordeling
- 5 sterren (0)
- 4 sterren (0)
- 3 sterren (0)
- 2 sterren (0)
- 1 sterren (0)
Review schrijven
Alle reviews
Er zijn nog geen beoordelingen.
Anderen bekeken ook...




